SURVEY | Dijital Anket Sistemleri, kullanımı kolay, hızlı ve anlaşılırdır

SURVEY | Dijital Anket Sistemleri online (çevrimiçi) olması nedeniyle her an, her yerden erişilebilir. İster web sitenizden isterseniz başka mecralardan ve sosyal medyadan paylaşımını yapabilirsiniz. Mobil uyumludur, akıllı telefon ve tabletlerle kullanılabilir. Klasik anketlere göre kâğıt ve baskı masrafı ve bunları arşivleme konusunu da ortadan kaldırır. Klasik anketlerden veri aktarımı yaparken oluşan zaman, personel ve hata paylarını ortadan kaldırır. Raporlamalar verilere göre anlık olarak sistem tarafından yapıldığından raporlarınız her an elinizin altındadır. Programlama bilgisi ve ek yazılımlara ihtiyaç duymaz. Yazılım sürekli geliştirilmekte ve ek özellikler eklenmektedir. Türkçe konuşan destek merkezi bulunmaktadır.

Müşterilerinizin markanıza ne kadar bağlı olduğunu mu öğrenmek istiyorsunuz? Başka markaları tercih etme eğilimleri var mı, yoksa markanızı sürekli sizle çalışmak isteyecek kadar beğeniyorlar mı?

Müşterinizin şirketinize ilişkin genel algısını mı ölçmek istiyorsunuz? Şirketinizin müşterinizin beklentilerini karşılayıp karşılamadığını mı öğrenmek istiyorsunuz?

SURVEY | Dijital Anket Sistemleri bunun için biçilmiş kaftandır. Müşteri memnuniyetine yönelik genel bir bakış açısı elde etmenizi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Müşteriler, markanız veya ürünleriniz hakkında gerçekten ne düşünüyor? Sadakat duyuyorlar mı? Sizi arkadaşlarına tavsiye edecek kadar seviyorlar mı? Bunlar, bir işletme sahibi veya şirket müdürü olarak belirlemeniz gereken önemli konulardır. Sonuçta müşterileriniz aldıkları hizmetten memnun değilse veya ürünlerinizi beğenmiyorlarsa, büyük ihtimalle sizinle yeniden çalışmayacaklardır.

Ayrıca sosyal medya yorumları ile olumsuz deneyimlerini tüm internet ortamında paylaşmaları da söz konusudur. Önceden tedbir alarak SURVEY | Dijital Anket Sistemleriyle bunu tamponlayabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere, müşterilerinizin görüşlerini anlamanız ve müşteri memnuniyetsizliğine neden olan boşlukları hızla değerlendirmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Müşterilerinizin sadakat seviyesini anlamanın harika ve basit yollarından biri, müşterilerinize bir SURVEY | Dijital Anketi göndermektir. SURVEY sistemi sadece müşteri memnuniyetini ölçmekle kalmaz, aynı zamanda müşterilerinizin şirketinizi arkadaşlarına tavsiye edecek kadar sevip sevmediğini ölçer.

SURVEY, yöneticiler için idealdir.

SURVEY, müşteri sadakatini ölçmek için büyük ve basit bir gösterge arayan üst düzey yöneticiler için idealdir. SURVEY yalnızca şirketinizin konumunu görmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda yöneticilerin bir departmanın diğer departmanlara göre ne durumda olduğunu görmelerini sağlamak için de kullanılabilir. Örneğin, teknik servis bölümü, saha hizmetleri departmanından daha yüksek puan mı alıyor? Eğer öyleyse, şirketin tüm departmanlarının eşit derecede yüksek puanlar alması için ne yapılabilir?

SURVEY | Dijital Anket Sistemleri, ticari büyüme artışı ile doğru orantılıdır.

SURVEY yalnızca müşteri sadakatini ölçmekle kalmaz, aynı zamanda yüksek puan alan şirketlerde ticari büyümeyi de destekler. Harvard Business Review, Satmetrix ve Bain & Company gibi kurumların yaptığı çok sayıda araştırma, Müşteri Deneyimi ile gelir arasında güçlü bir bağlantı olduğunu göstermiştir. Araştırmaya göre, şirketler Anket Sorularının cevaplarına göre, puanlarını artırmaya daha çok odaklandıkları için ticari büyümelerinin de arttığı görülmüştür.