Online anket fiyatları, temel paket fiyatları ve kurumsal paket fiyatları olarak ikiye ayrılır. Temel paketlerde Bronze, Silver ve Gold paket olmak üzere 3 paket vardır. Kurumsal paketlerde ise Premium, Platinum ve Ultimate paketler yer almaktadır. Bu dijital anket fiyatlarına yukarıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Her bir anket detayı ve fiyatı için de ilgili bağlantıya tıklayarak daha detaylı fiyat bilgisi ve özellikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dijital anket paketleri, paket özelliklerindeki anket sayısı, soru sayısı, yanıt sayısı ve diğer özelliklere göre çeşitlilik göstermektedir. Sizin için uygun bir paket mutlaka vardır. Bunların dışında özel bir paket için de size yardımcı olabiliriz. Dijital anketler müşteri memnuniyetini ölçme konusunda jızlı ve güvenli bir sistemdir. SURVEY | Dijital anket sistemlerini kullanarak sunucu, lisans, bakım ve yedekleme gibi gider maliyetlerden tasarruf edersiniz.

Müşterilerinize sunacağınız online anketler için birim maliyetler SURVEY | Dijital anket sistemlerini kullandığınızda tahmin ettiğinizden daha düşüktür. Online anketler klasik ve kağıda basılı anketlere göre %70 gibi bir oranla çok daha yüksek fiyat avantajı sunar. Depolama, raporlama, personel ve zaman gibi diğer avantajlarını da online anket fiyat kıyaslamasında değerlendirmelisiniz.

Online anket fiyatları yıllık abonelik sistemi ile çalışmaktadır. Şirketiniz veya şahsınız adına fatura kesilmektedir. Bu faturayı muhasebe kayıtlarında gider olarak kullanabilirsiniz.