Paketler ve Üyelik

Paketler, Temel ve Gelişmiş paketler olarak 2'ye ayrılmıştır.

Temel Paketler (Bronze, Silver, Gold) küçük ve orta boy işletmeler için idealdir. Temel anket gereksinimlerini karşılamakta ve gelişmiş paketlere oranla daha düşük cevap kotasına sahiptir.

Gelişmiş paketler ise daha büyük işletmeler için idealdir. Temel paketlerden daha gelişmiş özelliklere ve modüllere sahiptir (Birden fazla ve farklı dillerde anket yapılabilmektedir, özel tema tasarımı, özel teşekkür sayfası, farklı yönlendirme sayfası, birden fazla kullanıcıya e-posta bildirimi, şartlı kurallar gibi). Daha yüksek cevap kotası vardır.

Paketler arası geçiş sadece üst paketlere doğru yapılabilmektedir. Yazılım gereği paket düşürme işlemi yapılamamaktadır.

Paket geçişi esnasında kullanım ve kalan hizmet detayları hesaplanarak, yeni paket fiyatından düşülür. Bu esnada dilerseniz mevcut verileriniz aynı yeni pakete aktarılır. Paket ve abonelik yeni açılmış gibi yeniden 1 yıllık uzatılmış olur.

Talebiniz üzerine, üyelik sonlandırma ve paket kapatma işlemi yapılabilmektedir. Bu durumda sözleşmede de belirtildiği üzere kalan kullanmımlara dair ücret iadesi yapılmaz. Veriler de sistemden silineceği için anket cevaplarına ulaşım sağlanamaz

Sistemin 5 günden fazla çalışmaması gibi sunucu ve/veya hizmet veren (yani biz) kusurunda talebiniz üzerine kalan kullanım bedeli fatura karşılığı iade edilir.

Sistem yıllık abonelik mantığıyla çalışmaktadır. Sözleşmede de belirtildiği üzere, abonelik bitiş tarihinden 7 gün öncesinde tarafımıza yazılı olarak bildirmeniz durumunda abonelik yenilemesi yapılmaz, aksi takdirde abonelik otomatik olarak yenilenir ve tarafınıza fatura edilir. (Fatura tarihinden itibaren en fazla 7 gün içerisinde ödemenizi yapmanız gerekir)

Ödemeler

Şu anda ödeme kanalımız sadece banka üzerinden havale veya eft yoluyla yapılabilmektedir.

Sanal pos entegrasyonu ve online ödeme işlemlerimiz devam etmekte olup, yakın bir zamanda kredi kartı ile ödeme yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Buraya tıklayarak banka bilgilerimize ulaşabilirsiniz

Yeni paket satın alımlarında, ödemeyi yaptığınız gün hesabınız aktive edilmektedir.

Demo hesaplarda, demo talebinden sonra en fazla 7 gün içerisinde ödemenizi yaparak hesabınızı standart abonelik şekline çevirebilirsiniz.

Yenilemelerde ise fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde ödemeyi yapmış olmanız gerekmektedir.

Başka Ödeme şeklimiz şu anda malesef mümkün değildir.

Anketler ve Cevaplar

Anket soruları sizin belirleyeceğiniz şekilde paketteki soru limitine uygun olarak hazırlanmalıdır. Buna kişisel bilgiler de dahil edilmelidir. Elinizde mevcut bir anket yoksa, örnek anketlerimizden ilham alarak kendi sorularınızı oluşturabilirsiniz.

Anketlerin cevapları soruya bağlı olarak 1-2-3-4-5 derecelendirme şeklinde/ çok iyi, iyi, orta, kötü çok kötü şeklinde/ katılıyorum, katılmıyorum, kararsızım şeklinde / evet - hayır şeklinde veya açık uçlu cevabı tamamen kullanıcıya bırakılmış şekilde oluşturulabilir.

Anketinize gelen cevaplar sisteme tanımlanmış e-posta adresinize otomatik olarak mail atılmaktadır.

Bu maildeki bağlantıya tıklayarak ta panele giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

Evet bu mümkün fakat tavsiye etmiyoruz. Raporlamalarda karışıklığa neden olacağı için değiştirmemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Bu konuda destek@survey.com.tr adresine e-posta göndererek yardım alabilirsiniz.

Anket Yayınlama

Size vereceğimiz anket bağlantısını, sms, whatsapp, e-posta, sosyal mecralar (facebook, twitter, instagram vs), işletmenize koyacağınız qr kod, web sitenize koyacağınız bağlantı ile ve daha pek çok şekilde yayınlayabilirsiniz.

Evet, bu işlemleri ve tasarımı destek birimimiz ücret karşılığında yapmaktadır.

Raporlar

Raporlama kullanıcıların anketlerinize verdiği cevapları otomatik olarak veritabanına eklemekte ve oluşturmuş olduğunuz rapor şablonuna anında yansımaktadır.

Rapor Şablonunda grafiksel olarak yanıt dağılımlarını detaylı olarak görebilirsiniz.

Evet rapordaki pasta, halka, sütun ve kolon şeklindeki görüntüler değiştirilebilmektedir.