SURVEY Dijital Anket Sistemleri müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyet anketleri konusunda online çözümler üreten, dijital bilgiyi online işleme ve analiz etme yeteneğiyle sağladığı hizmetleri kurumsal / kobi ve küçük işletmelerin hizmetine sunarak işletmelere müşteri memnuniyeti ölçümleri konusunda değer katmak amacıyla kurulmuştur.

Yazılım sektöründe nitelikli AR-GE proje ve katma değer üreten hizmetlerimizle biz de en yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Yetenekli ve sürekli kendini geliştiren yazılım ekibimizde araştırmacılar, yazılım mühendisleri, ve sektörlerinde uzman danışmanlarımız bulunmaktadır.

Yeni fakat tecrübeli, kurumsal fakat heyecanlı yapımız ve müşteri çözümleri odaklı çalışmalarımızla online memnuniyet anketleri konusunda en çok tercih edilen Bilgi Teknolojileri firmalarında üst sıralardayız. Geliştirilebilir ve modüler altyapı sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yazılımın bazı kısımlarını yeniden şekillendirmekte ve yüksek müşteri memnuniyet oranı yakalamktayız. Müşterilerimizin bu konuda ihtiyaç duyacağı destek ve danışmanlık hizmetlerimizle de sürekli ve uzun soluklu çalışmalar hedeflemekteyiz. Uzman yazılım ve danışman ekibimizin geliştirdiği bu proje ile müşterilerimiz de sahip olduğumuz teknolojik bilgi birikimimizden yararlanmaktadır.

Yazılımımızın SaaS (Software as a Service) yani, kullanmak istediğiniz bir yazılımın lisans ve kullanım haklarını satın alarak, çalışması için ihtiyacı olan tüm mali ve personel kaynakları sizin sağladığınız bir altyapı yerine, yazılım üreticisinin yani bizim "hizmetine" dönemsel abone olarak kullanım sağladığınız bir dağıtım modelidir. Bilişim Sektöründe bu modelin kazandığı popülarite tesadüf değil. Müşterilerimizin en iyi hizmete en ekonomik şekilde ulaşması prensibimiz ve misyonumuzla hareket ediyoruz.

SURVEY'i daha yakından ve hızlı tanımanız için dökümanlar

saas olarak Survey Dijital Anket Sistemleri Sunum

Saas Modeli Olarak Survey Dijital Anket EkoSistemi

Maliyetler

SaaS modeli sayesinde kullanacağınız yazılımın sadece faydalarına konsantre olarak, işletilmesiyle ilgili tüm maliyetlerden kaçınmış, bu işlerin tümünü servisin sağlayıcısına yıkmış olursunuz. Burada maliyet derken sadece sistemi bulunduracağınız veri merkezi, kullanacağınız sunucu, bant genişliği gibi maliyetler değil, bu işleri yapacak personelin tüm brüt maliyetini de göz önüne almak gereklidir.

Bu işler ve maliyetler siz yapmıyorsunuz diye yok sayılmıyor. Biz sizin yerinize uzman ekibimizle bu işlerin sorumluluğunu alıyor ve bedelini ödüyor ama aynı yazılımı birden çok kullanıcı için sürdürmesi sebebiyle, ortak kaynak kullanımı çerçevesinde, birim maliyetleri düşürerek size daha uygun fiyatlarla yansıtıyoruz. Bununla birlikte sizin takip etmekte zorlanacağınız teknolojik gelişme ve yenilikleri de titizlikle uyguluyor ve sizin de bu altyapı ve yazılım yeniliklerinden aynı anda faydalanmanızı sağlıyoruz.

Veri Politikası ve Hür İrade Beyanı

Servis olarak satın aldığınız yazılımlarda özellikle dikkat etmeniz gereken konulardan birisi size ait verilerdir. Yazılımı kullanırken topladığınız ve işlediğiniz veriyle, yazılımın kendisini, çok net bir çizgiyle birbirinden ayırıyoruz. Sözleşmenizin belirlediği hükümler kapsamında yazılımı kullanmayı bırakmanız durumunda, sistem içerisinde biriken veriyle ilgili olarak tercihinize göre KVKK yönetmeliği gereği size teslim ediyor veya kalıcı olarak imha ediyoruz. Ayrıca bu verinin gizliliği konusunda da titizliğimizi bilmenizi isteriz.

SURVEY | Dijital Anket Sistemleri, sözleşmemizin sonlandığı herhangi bir durumda, sistem içerisinde size ait olan verileri uygun veri tabanı formatları veya kullanılabilir ve erişilebilir bir dijital dosya olarak teslim ediyor ve sunucularından da siliyoruz. Eğer var ise yedeklerinizi de geri dönülmez bir şekilde imha ediyoruz. Özgür iradenize ve kararınıza her zaman saygı duyuyoruz. Siz yazılımı kullanırken gizlilik hükümleri gereği verilerinizi koruma altına alıyoruz.

Bakım ve Güncellemeler ile Sürdürülebilirlik

SaaS modeli sayesinde, kendi sistemlerinizle kurduğunuz izole bir ortam yerine, aynı sektörde sizinle aynı ihtiyaçlara sahip diğer işletmeler ile oluşan bir ekosisteme dâhil olursunuz. Daha da iyisi, ekibimiz size sunduğumuz hizmetin karşılığını sürdürülebilir ve kaliteli hizmetten sağlayacağı için sürekli geliştirmeyi ana değerlerinden biri olarak görüyoruz. Geri beslemelerden yararlanarak, sürekli geliştirmeler yapıyor ve herkesin faydasına sunuyoruz. Çoğu zaman sizin farkında bile olmadığınız verimlilik ve kaynak artışı özelliklerini sistem içerisinde kullanıma açıyoruz.

Platformdan Bağımsız, Kolay ve Hızlı Sistemler

SaaS modeli yapısı gereği internet üzerinden kullanılır. Google chrome, mozilla firefox, microsoft edge, apple safari, gibi herhangi bir internet tarayıcısı yazılımımızı kullanmaya yetmektedir. Böylece bilgisayarlarınıza ağır kurulumlar yapmak ve güncellemeler ile uğraşmanız gerekmez. İnternet bağlantısı olan her yerden hizmetimizi en güncel şekliyle kullanabilirsiniz